امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به سگ زخمی و درمان لطفا
با سلام،  Sad 

یک سگ را با تیر زدن به دستش و از ساعد قطع شده و استخوان دستش بیرون زده و در سرما خیلی اذیت میشه. از کسانی که می توانند این سگ را ببرند و معالجه کنند خیلی ثواب داره که این حیوان زبان بسته در شرایط بدی می باشد نیاز سریع به درمان دارد. موقعیت در گلپایگان سه و نیم ساعت تا تهران و دو ساعت تا اصفهان فاصله دارد. شماره تماس
پاسخ
ممنون از اطلاع رسانی
در فیسبوک فردا پخش میشه به امید خدا
در تلگرام هم داره دست به دست میگرده
پاسخ
با تشکر از دوستی که این آگهی رو گذاشت و دکتر مهربانی که درمان و سرپرستیش رو قبول کرد، سگ به محل امن منقتل شد

تاپیک قفل شد
پاسخ
میتونیم اطلاعات بیشتر داشته باشیم از اون خانم دکتر؟ برای تقدیر البته
پاسخ
(12-06-2015، 03:39 PM)Misha نوشته است: میتونیم اطلاعات بیشتر داشته باشیم از اون خانم دکتر؟ برای تقدیر البته

من فقط گفتم دکتر...نگفتم خانم دکتر !!! اطلاعی هم ندارم خانم هستند یا آقا.
پاسخ
دوستان عزیز و گرامی و تازه وارد این سایت یا وبلاک شدم ....اول بابت تمام کارهای که میکنید از اعضا و متولیان کمال تشکر و قدردانی رو دارم راستش به کمک دوستان نیاز دارم ولی نمیتونم تنهای این مشکل رو حل کنم گفتم شاید با همفکری شما یه کاری بتونم انجام بدم ...موضوع اینکه من تو شمال کشور هستم کنار ساحل چند تا سگ حدودا 5 تا بی سرپرست رو نگه میدارم .... و هر لحظه خطر کشته یا مجروح شدن توسط وحشی های انسان نما ی که جز منافع هیچی دیگه براشون مهم نیست ..مواجحم برا همین اگه کسی خواهان یا آدمش رو داره و شرایط نگهداری مثل باغی چیزی به من اطلاع بده از طریق ایمیل و یا تلگرام  
                       09373024259

موضوع دیگه اینکه آیا راهی وجود داره که از محیط زیست درخواست زمین بکنی برا نگهداری حیوانات ...عملی هستش ...اگه هست چطوری .....با تشکر
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک فوری, لطفا Tommy 1 836 03-13-2016، 08:25 PM
آخرین ارسال: Deniz
  کمک به سگ بی سرپرست و زخمی در شهرکرد sepideh 0 830 09-04-2015، 03:31 AM
آخرین ارسال: sepideh
  راهنمایی در مورده جابجا کردن توله ها توسط مادر لطفا venus.r 0 814 07-09-2015، 10:51 AM
آخرین ارسال: venus.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از سگ های خیابانی ایران حمایت کنید