امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به سگ رهاشده سالم در محدوده خیابان انقلاب
سلام
امروزیک سگ تمیز  بزرگ کرم مایل به سفید در محدوده خیابان انقلاب خ خارک روبروی دانشکده علوم قضایی دیدم. سگ ارامی هست یکی ازخانمهایی که دراین محله سگ داره بهش یکم ازغذای سگ خودش داد ولی سرگردانه و انقدر مظلوم که حتی پارس نمیکنه.متاسفانه نمیتونم کمکش کنم شمارو به خدا کمکش کنید. اون ازترسش درخونه ها میشینه ولی مردم همش فراریش میدن امروز اولین روزیه که دیدمش ، اگرکسی این پیام رو میخونه کمکش کنه. من ازنژادسگ چیزی نمیدونم ممکنه برای کسیه و گمش کرده تا بلایی سرش نیومده اقدام کنید.

دارم ازناراحتی میمیرم.....
پاسخ
سلام لطفا تلفن تماس بزارید که اگر ۱ نفر هم پیدا شد که شرایط نگهداری از سگ رو داشت بتونه باهاتون تماس بگیره و سگ رو پیدا کنه.
پاسخ
(03-04-2016، 03:58 PM)Banooyebahari نوشته است: سلام
امروزیک سگ تمیز  بزرگ کرم مایل به سفید در محدوده خیابان انقلاب خ خارک روبروی دانشکده علوم قضایی دیدم. سگ ارامی هست یکی ازخانمهایی که دراین محله سگ داره بهش یکم ازغذای سگ خودش داد ولی سرگردانه و انقدر مظلوم که حتی پارس نمیکنه.متاسفانه نمیتونم کمکش کنم شمارو به خدا کمکش کنید. اون ازترسش درخونه ها میشینه ولی مردم همش فراریش میدن امروز اولین روزیه که دیدمش ، اگرکسی این پیام رو میخونه کمکش کنه. من ازنژادسگ چیزی نمیدونم ممکنه برای کسیه و گمش کرده تا بلایی سرش نیومده اقدام کنید.

(03-04-2016، 03:58 PM)Banooyebahari نوشته است: سلام

سلام . وقت بخیر . من کسی رو میشناسم شرایط نگهداری سگ رو داره لطفا یک عکس از سگ بزارید که نشونش بدم شاید این سگ هم صاحب خونه و خانواده بشه. شماره تماس هم لطفا بزارید .مرسی

سلام . وقت بخیر . من کسی رو میشناسم شرایط نگهداری سگ رو داره لطفا یک عکس از سگ بزارید که نشونش بدم شاید این سگ هم صاحب خونه و خانواده بشه. شماره تماس هم لطفا بزارید .مرسی
پاسخ
سلام

امروز تمام کوچه های اطراف رو گشتم ، اصلا نبودش که ازش عکس بگیرم. اگردیدمش عکس میگیرم و شماره تماس میزارم.
یک سوال دارم، چجوری میشه گربه توی کوچه رو گرفت و دستشو پانسمان کرد؟
پاسخ
منظورتون گربه وحشی هست؟ اگر وحشی باشه باید به زور و تله و ... گرفتش!
پاسخ
Photo 
سگ تمیز  بزرگ کرم مایل به سفید پيدا شده است
سگ بسيار بي آزار و اهلي است
نژاد لابرادور
1.5 ساله
ماده است
مطمئنا صاحبش تركش كرده چرا كه از زمين غذا نميخوره آشغال نميخوره از آب جوي نمي خوره
بيرون از خونه دستشويي ميكنه و تا حدودي آموزش ديده است
اين نژاد سگ در تمام دنيا براي كمك به افراد مسن و نابينا تربيت ميشه و بسيار گران و ارزشمند است
نژادي باهوش و مهربان
در صورتي حاضر به گرفتن سرپرستي اين سگ ميباشيد لطف كنيد با شماره 09388797303  تماس بگيريد

واكسن و تزريقات انجام شده
سالم است
فقط يك صاحب هميشگي لازم داره

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
دوستان سگي با وضعيت خيليي بد كه استخوناي پاش بيرونه اسيب ديده تو كرج پل كردان ابتداي شهرك  طاووسيه بغل نگهبانيه كسي ميتونه كمك كنهه لطفا اطلاع رساني كنيد من اين آگهي رو توي اينستا تو پيج hemayat_heyvanat va hemayat_heyvanat_tanhaديدم اين شماره هم داده بودن٠٩٣٦٢٢٦٦٤٠٨ اين دامپزشكي ها شايد كمك كنن٠٢٦٣٢٥١٢٧١١  معاذي و پانسيون ققنوس ٠٩١٩٣٩٩١٦٤٤
پاسخ
سلام

چند روزه دیگه اون سگ رو نمی بینم، فکرنمیکنم دیگه این مطلب به اون سگ کمکی بکنه. حتماازاین محدوده رفته.گفتم اطلاع بدم که اگرخواستید این مطلب رو بردارید.
پاسخ
يه گربه تو شهرك اكباتان فاز دو بلوك چهار وروديه يك مدت يه هفتس حالش بده الان عكس دادن افتاده زمين داره ميميره توي اين بارون وسط پياده رو افتاده يكي به داد برسه اطلاع رسانيكنيد تا طلف نشده  اين شماره هم داده بودن٠٩١٩٥٥٧٦٩١٠_٠٩١٢٣٢٥٤٢٠٠تو پيج هاي حمايت اينستا عكسش هست مثل hemayat _heyvanat_tanha به دادش برسيد امشب

(03-20-2016، 02:12 PM)Banooyebahari نوشته است: سلام

چند روزه دیگه اون سگ رو نمی بینم، فکرنمیکنم دیگه این مطلب به اون سگ کمکی بکنه. حتماازاین محدوده رفته.گفتم اطلاع بدم که اگرخواستید این مطلب رو بردارید.

يه گربه تو شهرك اكباتان فاز دو بلوك چهار وروديه يك مدت يه هفتس حالش بده الان عكس دادن افتاده زمين داره ميميره توي اين بارون وسط پياده رو افتاده يكي به داد برسه اطلاع رسانيكنيد تا طلف نشده  اين شماره هم داده بودن٠٩١٩٥٥٧٦٩١٠_٠٩١٢٣٢٥٤٢٠٠تو پيج هاي حمايت اينستا عكسش هست مثل hemayat _heyvanat_tanha به دادش برسيد امشب
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک به سگ تصادف کرده حوالی خیابان دکتر قریب Ehsana 2 1,155 03-22-2016، 09:02 PM
آخرین ارسال: Deniz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از سگ های خیابانی ایران حمایت کنید